Koncerty

2016:  2017:
09.01 – Pytanie na śniadanie 15.01 – Oslo WOŚP
01.05 – Łeba 27.01 – Pytanie na śniadanie
28.05 – Kożuchów 25.02 – DD TVN
05.06 – Gąbin 03.03 – Pytanie na śniadanie
18.06 – Zawiercie 18.03 – Lidzbark Warmiński
24.06 – Lubin 01.04 – Sosnowiec
25.06 – Wołów 14.05 – Józefów nad Wisłą
03.07 – Suchowola 26.05 – spotkanie autorskie Warszawa
20.08 – Zabłudów 27.05 – Pytanie na śniadanie
01.09 – Dzień Dobry TVN 27.05 – Poznań
02.09 – Pytanie na śniadanie 04.06 – Rembertów
04.09 – Nadarzyn 07.06 – Halo Polonia
25.09 – Dąbrowa Górnicza 10.06 – Babimost
14.10 – Dancing with the stars 10.06 – Poznań
31.12 – Sylwester w Warszawie z TVN 17.06 – Chełm
24.06 – Brzesko
30.06 – Gołuchów
01.07 – Drawsko Pomorskie
02.07 – Kołaczyce
08.07 – DD TVN
10.07 – Pytanie na śniadanie
05.08 – Bełchatów
12.08 – Legnica
19.08 – Nowy Staw
20.08 – Krobia
25.08 – Częstochowa
26.08 – Radom
27.08 – Bielsko-Biała
17.09 – Zielona Góra
23.09 – Poznań
30.09 – Biała k. Wielunia
24.11 – Pytanie na śniadanie
30.11 – Halo Polonia
04.12 – DD TVN
09.12 – Warszawa
10.12 – Ełk
24.12 – Teleranek
24.12 – ESKA TV „Na święta razem”
31.12 – Gorzów Wielkopolski
2015: 2014:
14.02 – DDTVN 26.04 – Young Stars Poznań
28.03 – PYTANIE NA ŚNIADANIE 01.05 – Białystok
18.04 – Skarżysko Kamienna 30.05 – Stemplew
30.05 – Środa Wielkopolska 06.05 – DDTVN
08.06 – PYTANIE NA ŚNIADANIE 30.05 – Stemplew
12.06 – Braniewo 01.06 – Warszawa
13.06 – Kietrz 06.06 – Brzeg Dolny
20.06 – Świdnik 07.06 – Łomża
21.06 – Marklowice 14.06 – PYTANIE NA ŚNIADANIE
28.06 – Tomaszów Mazowiecki 21.06 – Dęblin
18.07 – Brodnica 27.06 – Nowe Miasto Lubawskie
23.09 – Włocławek 28.06 – Kamieniec Ząbkowicki
03.10 – Ciechocinek 29.06 – Lato Zet i Dwójki Kołobrzeg
07.10 – HALO POLONIA 03.08 – Kęty
13.10 – Gemini Park Bielsko Biała 16.08 – Łukowa
11.11 – DDTVN 16.08 – Planeta Luna Leokadiów
27.11 – PYTANIE NA ŚNIADANIE 24.08 – Władysławowo
06.12 – Arkadia Warszawa 30.08 – Kętrzyn
09.12 – Koncert Kolęd Białystok 31.08 – Busko Zdrój
20.12 – Mini Koncert Charytatywny Warszawa
 
2013: 2012:
16.02 – Silesia City Center Katowice 26.05 – Sopot Top Trendy
09.03 – Veneda Łomża 02.06 – Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu
20.03 – DDTVN 08.07 – Urszulin
23.03 – Studio Weekend 20.07 – Eska Music Awards Kołobrzeg
01.05 – DDTVN 29.07 – Lato Zet i Dwójki Łódź
11.05 – Łącko 25.08 – Muzodajnia Gwiazd Sopot
25.05 – Piątnica 31.08 – Człuchów
01.06 – Rzeszów 17.11 – Klub Ferre Kamień Śląski
02.06 – Chrzanów 03.08 – Nasutów
08.06 – Sopot Top Trendy 31.12 – Sylwestrowa Moc Przebojów Warszawa
09.06 – Głogów
15.06 – Będzin
15.06 – Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu
22.06 – Małkinia Górna
23.06 – Radomsko
28.06 – Polkowice
29.06 – Elbląg
30.06 – Zgorzelec
06.07 – Ślesin
13.07 – Kąty Rybackie
20.07 – Łomża
27.07 – Trzebież
03.08 – Eska Music Awards Szczecin
10.08 – PYTANIE NA ŚNIADANIE
11.08 – Toruń Lato Zet i Dwójki
25.08 – Piaski
07.09 – Wałbrzych
13.09 – DDTVN
21.09 – Disco Ray Częstochowa
28.09 – Kędzierzyn Koźle
29.09 – Biała Podlaska
27.11 – Mława
04.12 – Warszawa
31.12 – Sylwester Grudziądz